Σάββατο 26 Φεβρουαρίου 2011

Ο Ντάνι πήρε το... ρόπαλό του και κράτησε τον «Γηραιό» ζωντανό στην υπόθεση παραμονή

Iraklis Logo Ο Ντάνι πήρε το... ρόπαλό του στην εκπνοή της αναμέτρησης με την Ξάνθη στο «Καυτανζόγλειο» και με το γκολ που πέτυχε στο 93ο λεπτό έδωσε την ισοπαλία 1-1 με τους ακρίτες και κράτησε τον «Γηραιό» ζωντανό στην στην υπόθεση παραμονή. Ο Καζάκης στο τρίτο λεπτό άνοιξε το σκορ στο 3' για την Ξάνθη. που έμεινε με δέκα παίκτες στο 58' λόγω αποβολής του Φλίσκα.

Η εικόνα του αγώνα

Ποιος το θέλει πιο πολύ; Εκεί θα κρινόταν το παιχνίδι ανάμεσα σε δύο ομάδες που έχουν ακριβώς τον ίδιο στόχο, όπως είναι ο Ηρακλής και η Ξάνθη. Οι Ακρίτες πάντως ήταν εκείνοι που έδειξαν τις ορέξεις τους, πετυχαίνοντας μάλιστα ένα πολύ γρήγορο τέρμα, μόλις στο 3ο λεπτό.

Ο Κομεσίδης έβγαλε τη σέντρα από τα δεξιά, ο Καζάκης πήδηξε ανενόχλητος και με κεφαλιά έβαλε σε θέση οδηγού τους φιλοξενούμενους. ΠΛΗΡΕΣ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΕΔΩ